PENSJONAT U SŁAWKA - Domki Nad Jeziorem Powidzkim, Tanie Noclegi w Powidzu


KONTAKT

adres Kolejowa 28
62--430 Powidz / Słupca
wielkopolskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog usług:
Domki Nad Jeziorem Powidz Wynajem Domki Nad Jeziorem Powidz Wynajem Pensjonat U Sławka Sławomir Przychodzki - Domki Letniskowe pod wynajem w atrakcyjnych cenach.Jezioro powidzkie jest jednym z największych i najczęściej odwiedzanych w Wielkopolsce akwenów wodnych, ze względu na piękne położenie wśród lasów wysepek i zatok. Czysta wod ... (czytaj więcej)
Pokoje Z Łazienką Tanio Powidz Pokoje Z Łazienką Tanio Powidz Nasza miejscowość Powidz, to powiat słupecki w województwie wielkopolskim. Oferujemy agrowczasy, tanie noclegi nad jeziorem powidzkim, gwarantując wysmienity wypoczynek, relaks oraz niepowtarzalną atmosferę. Domki do wynajęcia, osrodki wypoczynkowe, agrotu ... (czytaj więcej)
 Domek nad jeziorem wynajem Poznań Domek nad jeziorem wynajem Poznań Atrakcyjne wakacje nad jeziorem powidzkim, ośrodki wypoczynkowe, to fantastyczna oferta na dłuższy rodzinny wyjazd, ale również na krótsze wypady okolicznościowe lub w grupie znajomych. Jezioro powidzkie jest jednym z największych i najczęściej odwiedzanych w Wielkopolsce akwenów ... (czytaj więcej)